Створення сайтів в Івано-Франківську

1 (800) 567 8765 name@somemail.com

Розробка інтернет-магазинів

[us_counter initial=»1″ target=»55″ color=»custom» custom_color=»#a82b4a» title=»Інтернет-магазинів виконано»][us_counter initial=»1″ target=»35″ color=»custom» custom_color=»#a82b4a» title=»Просунуто в Google»][us_counter initial=»1″ target=»52″ color=»custom» custom_color=»#a82b4a» title=»Успішно продають товари»]
[us_separator thick=»2″ text=»Замовити інтернет-магазин»][us_cform]

Інтернет-магазин

Старт
5000 грн

Дизайн 2016 року

Навігація (меню, рубрики, товарів)

Хіти продаж

Он-лайн замовлення

Корзина

Гривня

Укр мова

Сертифікат власності

Магазин+Сайт+Просування

Для експертів (VIP-пакет)
10000 грн

Дизайн 2016 року

Стратегія розвитку магазину

Підтримка магазину 365 днів

Персональний консультант (маркетолог)

Он-лайн замовлення

Гривня, долар, євро

Укр, рос, англ мови

+сайт

+розкрутка в Google

+ соц. мережі

Розробка інтернет-магазинів Івано-Франківськ являється ідеальним варіантом для тих, хто тільки починає свій бізнес в інтернеті і не може визначитися з потрібним функціоналом або обмежений на даному етапі в засобах. В подальшому є можливість вдосконалення функціоналу магазину.

Наші ціни на створення інтернет-магазину Івано-Франківськ включають в себе створення та підтримку магазину з можливістю керувати сторінками, розділами каталогу, товарами, розміщувати новини, інформацію про спеціальні пропозиції. Встановлюється також форма зворотного зв’язку. Наші фахівці з веб-дизайну розроблять для вас привабливий дизайн. Також ми надаємо технічну підтримку протягом 1 року, якщо ви вирішите замовити сайт під ключ у нашій веб-студії Frankivsk.

Наша студія сайтів працює на ринку веб-послуг вже досить тривалий час і ми сміливо говоримо про те, що є лідерами у своїй галузі. Ми готові показати портфоліо сайтів та інтернет-магазинів, що виконуємо. Ми працюємо як з приватними особами, так і з компаніями, і ми розробили вже більше сотні інтернет-магазинів з найрізноманітніших напрямків, починаючи від будівельної тематики і закінчуючи косметикою. Незважаючи на різні напрямки, всі ці сайти об’єднує висока якість виконання, функціональний і привабливий дизайн, просте керування, висока ефективність.
Створити інтернет магазин, який буде ефективно працювати на вас просто — потрібно звернутися до нас!

Піклуючись про комфорт кожного нашого клієнта ми постаралися зробити максимально зручну і прозору схему роботи.
Якщо ви хочете замовити розробку інтернет-магазину франківськ, вам необхідно залишити заявку, після чого з вами зв’яжеться фахівець нашої компанії і почнеться плідна робота.
Пам’ятайте про те, що запорука успіху при створенні інтернет магазину франківськсаме під ключ — це тісна співпраця замовника і виконавця. Ми готові втілити в реальність всі ваші задуми, створивши сайт, який буде найбільш повно відповідати вашим вимогам, побажанням, можливостям